Податкові міліціонери ліквідували конвертаційну схему у Львові

10:28 2 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівського обласного управління ДФС

Правоохоронці вилучили під час обшуку печатки 19 підприємств.

У Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служби України повідомили сьогодні, 2 серпня, «Щоденному Львову», його податкові міліціонери припинили вчора діяльність чергової конвертаційної схеми з надання послуг мінімізації податкових платежів реальним підприємствам регіону, а також конвертації безготівкових коштів у «тіньову» готівку, шляхом імітації фінансово-господарської діяльності через документальне оформлення удаваних операцій. Зокрема, податковий кредит для цілей цієї незаконної схеми формувався за рахунок підприємств-імпортерів та підприємств оптової торгівлі.

Завдяки використанню цієї схеми мінімізували свої податкові зобов’язання понад півсотні підприємств. Загальна сума оборотів на розрахункових рахунках фіктивних підприємств конвертаційної схеми склала близько 50 мільйонів гривень.

Податкові міліціонери провели в межах кримінального провадження за ознаками статей 212 («Ухилення від сплати податків») та 205 («Фіктивне підприємництво») Кримінального кодексу України обшуки в місцях проживання фігурантів справи та в їхніх транспортних засобах, в ході яких вилучили печатки 19 підприємств, кліше підписів, підписані бланки з відтисками печаток, комп’ютерні системні блоки з програмами для подачі електронної звітності та реєстрації податкових накладних, паспорти, пенсійні посвідчення фізичних осіб, флеш носії інформації, чорнові записи про видачу клієнтам готівкових коштів, кредитні картки, чекові книжки на отримання готівки в касі банківських установ від імені «фіктивних» підприємств.

dailylviv.com

До теми

10:08 28 жовтня 2020 р.

Масштабні незаконні вирубки: на Львівщині з вертольоту моніторять ліси (відео)

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький разом з начальником головного управління Національної поліції у Львівській області полковником поліції Василем Віконським та командувачем Західного територіального управління Національної гвардії України генерал-лейтенантом Олександром Набоком здійснили спільний обліт лісів карпатського регіону Львівщини.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу