Під час весняного призову до війська підуть 655 юнаків з Львівщини

14:55 29 березня 2021 р.

Фото до новини

З квітня на Львівщині розпочинається весняна призовна кампанія на військову строкову службу. Під час цього призову добровільне проходження військової служби юнакам від 18 до 20 років, як торік, не передбачено. Відстрочка для вступу у вищі навчальні заклади надаватись не буде.

Упродовж квітня, травня та червня до війська призиватимуть юнаків від 18 до 27 років, які придатні до проходження військової служби в Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

Про це повідомив Львівський обласний військовий комісаріат, пише Dailylviv

Під час весняного призову до війська заплановано призвати 655 юнаків з Львівщини:

286 осіб – Збройні Сили України, 224 – Національна гвардія України, Державна служба спеціального транспорту – 25 та Державна прикордонна служба України - 120 осіб.

Термін проходження строкової служби для осіб з вищою освітою – рік, без вищої освіти – півтора року.

Оскільки призов проходить під час карантинних заходів, для юнаків передбачено тестування методом ІФА для виявлення антитіл на Covid19 в опорних поліклініках  Золочева, Червонограда, Стрия, Новояворівська та Львова. Лише після тестування призовників будуть відправляти до обласного збірного пункту у Львові.

Обласний збірний пункт забезпечено засобами для дезінфекції, члени медичних комісій та призовники забезпечені засобами індивідуального захисту. Разом з ДСНС передбачено проведення щоденних заходів з дезінфекції приміщень.

По прибуттю призовників у навчальні центри або у військові частини для них передбачено двотижневу обсервацію.

Як і раніше, усі хто має право на відстрочку, її отримає. Для цього потрібно лише з’явитись у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки та надати відповідні документи. Під час весняного призову відстрочка для вступу у вищі навчальні заклади надаватись не буде. Вона надавалася минулого року у зв’язку зі зміщенням термінів весняного призову на строкову службу.

Під час цьогорічного весняного призову добровільне проходження військової служби юнакам від 18 до 20 років, як торік, не передбачено. Призовний вік громадян визначено ст.15 Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу».

Якщо громадянин, який призваний на військову строкову службу, був офіційно працевлаштований, за ним зберігається місце праці на ввесь термін проходження військової служби та середньомісячний заробіток.

Отримання повістки для явки на призовну дільницю згідно з Законом України про «Військову службу та військову службу» не є обов’язковим. З дня оголошення початку призовної кампанії призовник зобов’язаний сам з’явитись у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються.

Львівщина відправила на військову службу одну десяту призовників

Командира підрозділу військової частини Академії сухопутних військ затримали на наркотиках

Керівник служби паливно-мастильних матеріалів Яворівського полігону організував нелегальні АЗС (ВІДЕО)

Знову видаватимуть дозволи на зброю: повноваження передадуть сервісним центрам і створять базу даних

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів