Завтра знову видаватимуть дозволи на зброю: повноваження передадуть сервісним центрам і створять базу даних

20:46 17 березня 2021 р.

18 березня відновлять процес оформлення, видачі дозволів та перереєстрації дозволених видів зброї. Відповідна служба, попри перебування в процесі реорганізації, продовжує роботу.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко, пише Dailylviv.

Він зазначив, що всі працівники підрозділів дозвільної служби на період переформатування виведені поза штат. Робочий процес контролюють співробітники Департаменту внутрішньої безпеки

"Важливо: термін проведення службового розслідування, яке призупинило робочий процес, не враховуватиметься під час перереєстрації зброї. Тож власники, яким потрібно продовжити дозволи на зброю, можуть не турбуватися. Жодних штрафних санкцій не буде", - заспокоїв власників зброї Клименко.

Поліція наразі напрацьовує алгоритм створення та налагодження роботи нового підрозділу, який займатиметься питаннями реєстрації та контролю за обігом зброї.

У найближчих планах поліції - передати повноваження для оформлення документів на отримання чи продовження дозволів на зброю в сервісні центри МВС України.

За словами голови Нацполіції, весь документообіг буде здійснюватися через електронну базу, що зведе до мінімуму можливість корупційної складової під час цього процесу. Крім того, створюється Єдина база даних зареєстрованої зброї.

"Скажу відверто: нам потрібен час. На організацію роботи, перерозподіл повноважень, розробку необхідного програмного забезпечення. Декілька місяців точно, бо це величезний обсяг роботи, який потребує додатково відповідних рішень Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ. Але ми докладемо всіх зусиль, щоби процес переформатування дозвільної служби пройшов ефективно і максимально швидко", - пообіцяв Клименко.

Нагадаємо, Національна поліція України розформувала дозвільну службу, яка видає дозволи на зброю. Причина - масштабна корупційна схема.

Як заявив глава Національної поліції Ігор Клименко, понад півроку проводилася внутрішня перевірка. За її результатами викрили корупційну схему видачі дозволів на придбання, зберігання і носіння зброї - нарізної, гладкоствольної та "травматів" (для відстрілу гумових куль).

5-10 тисяч гривень - за дозвіл на придбання і зберігання зброї: викрито масштабну схему

Розформовано службу, яка видає дозволи на зброю: понад 2 000 дозволів анулюють, зброю вилучать

Підпільна зброярня у власному помешканні у Яворівському районі

Дієздатним громадянам України дозволять зброю з обов'язковими для неї посвідченням і страхуванням, - законопроєкт

Продаж зброї та боєприпасів: біля Яворівського полігону спіймали контрактника-продавця

Дружина у Сокільниках здала власного чоловіка з арсеналом зброї

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу