Павоохоронці вилучили в Угриневі автівку

10:15 14 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: dpsu.gov.ua

Прикордонники виявили підроблення в дорученні на право керування транспортним засобом.

Учора прикордонники Львівського загону виявили в міжнародному пункті пропуску «Угринів» в громадянина України підроблене доручення на право керування транспортним засобом. В ході перевірки документів у нашого співвітчизника, який прибув в пункт пропуску автомобілем «Пежо» 2003 року випуску польської реєстрації, у прикордонного наряду виникла підозра стосовно доручення на право керування автомобілем.

Відтак, вони звернулися до митної службою Польщі, де повідомили, що юридична фірма, яка вказана у свідоцтві про реєстрацію даного транспортного засобу, видачу цього доручення не підтвердила. Також під час з’ясування ситуації водій не зміг пояснити, де видано доручення на право керування автівкою.

Прикордонники повідомили про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут, чи використання підроблених документів, печаток, штампів», в Сокальський відділ поліції Львівської області, співробітники якого продовжили проведення процесуальних дій.

Про це повідомили сьогодні, 14 лютого, в Державній прикордонній службі України, де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів