Патрульні затримали у Львові озброєного рецидивіста

14:00 26 лютого 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook»

26-річний достроково звільнений з в’язниці погрожував відвідувачам кафе на площі Ринок.

В управлінні патрульної поліції Львова розповіли сьогодні, 26 лютого, що вчора ввечері її працівники отримали повідомлення, що невідомий у балаклаві й з татуюванням на зап'ясті лівої руки погрожує пістолетом в одному із кафе на площі Ринок і навіть здійснив із нього неприцільний постріл з нього. Патрульні зауважили татуювання й балаклаву в руках чоловіка, який намагався вийти з кафе.

У нього виявили ніж у чохлі, який поклали у рюкзак і відклали вбік, натомість пістолета у нього не було. Затриманий поводився спокійно, запевнив, що заборонених предметів при собі не має, пред'явив паспорт і заперечив свою причетність до вищезгаданої події. Але поки патрульні перевіряли його особу в базі даних та опитували очевидців, вінвихопив ніж та приставив собі до зап’ястя, а потім – до горла,  почав кричати, що знову не сяде до тюрми, а краще здійснить самогубство. Один з патрульних почав розмовляти з ним та відмовляти його від суїциду, а його напарник підійшов ззаду, відвів руку від горла чоловіка та вибив ніж.

А коли на нього одягали кайданки, то з його одягу затриманого вилетів патрон. Натомість пістолет знайшли неподалік. Патрульні з'ясували, що цей 26-річний чоловік відбував чотирирічне покарання за крадіжку та хуліганство зі застосуванням зброї, проте вийшов достроково.

Про це повідомили сьогодні, 26 лютого, на сторінці управління патрульної поліції Львова  в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів