Оперативники СБУ зі Львівщини затримали терориста

18:05 13 березня 2018 р.

  • 0
  • 1023


Фото: facebook.com/SBULviv/

Працівники управління Служби безпеки України у Львівській області спільно з Об'єднаним штабом ЦУ СБУ затримали в зоні проведення АТО на Луганщині бойовика одного з незаконних збройних формувань терористичної організації «ЛНР».

Про це повідомили сьогодні, 13 березня, в прес-службі управління Служби безпеки України у Львівській області,Є де також розповіли: «Правоохоронці з’ясували, що уродженець міста Щастя в Новоайдарському районі Луганщини приєднався до так званої «народної міліції ЛНР» у 2015 році як розвідник і «дослужився» до командира розвідувального відділення. За інформацією СБУ, бойовик вирішив в’їхати на підконтрольну українській владі територію для вирішення особистих питань».

«Оперативники спецслужби «взяли» зловмисника під час спроби перетину лінії розмежування. Разом з ним був затриманий чоловік у формі працівника поліції без відповідних документів, який, за оперативними даними, мав допомогти терористу пройти через блокпости», – поінформували також в управлінні СБУ.

«Бойовику терористичної організації «ЛНР» оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 258-3 Кримінального кодексу України. Затриманий буде переданий представникам органу досудового розслідування для визначення його процесуального статусу», – повідомили також на сторінці управління Служби безпеки України у Львівській області спільно в інтернет-мережі «Facebook» та опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:40 23 червня 2018 р.

Прикордонник на Львівщині погребував двома сотнями доларів

Під час оформлення подорожніх в пункті пропуску «Краківець» на в’їзд в Україну до прикордонника звернулась з неправомірною пропозицією пасажирка одного з автомобілів іноземної реєстрації.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 1026