Німець не зумів приховати в Краковці «Tramadol»

12:08 13 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонники Мостиського загону спільно з працівниками митниці попередили перевезення через кордон 120 нарковмісних таблеток.

У п'ятницю, 13 січня, вранці правоохоронці направили в пункті пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні на додаткову перевірку автомобіль, на якому виїжджав з України громадянин Німеччини. В ході ретельного огляду автівки в її багажному відділенні серед особистих речей були виявлені дві пачки таблеток «Tramadol», загальною кількістю 120 штук.

Таблетки були вилучені працівниками Національної поліції України, оскільки, згідно законодавства України, порядок обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів суворо регламентований, в тому числі і переміщення їх через державний кордон України.

Дізнатися про те, які речовини та препарати підпадають під зазначену категорію, можна у переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженому постановою Кабінету міністрів №770 від 6 травня 2000 року. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото вилученого в Краковці.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів