Нідерландці представили у Львові проект реформування кримінальної юстиції

12:48 12 червня 2017 р.


Фото: lviv.gp.gov.ua

У прокуратури Львівської області запевнили, що «відбулося активне обговорення проблемних питань в роботі місцевих прокуратур як первинної ланки, визначення пріоритетних напрямків взаємної співпраці».

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 12 червня: «У Львові пройшла зустріч керівництва прокуратури Львівської області з представниками українсько-нідерландського проекту «Peer 2 Peer 4 Правосуддя України», що виконується міжнародним фондом «Центр суддівських студій» спільно з Центром міжнародного правового співробітництва (Нідерланди) за підтримки Генеральної прокуратури України, Верховного Суду України, Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів на чолі з її керівником Ліно Бросіусом.  Участь в заході також приймали керівники Львівських місцевих прокуратур №2 та №3, Золочівської та Стрийської місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори місцевих прокуратур.

«Присутні слухали доповіді щодо окремих питань реформування кримінальної юстиції згідно з європейськими стандартами та передовими практиками. Також, відбулось активне обговорення проблемних питань в роботі місцевих прокуратур як первинної ланки, визначення пріоритетних напрямків взаємної співпраці. Підбиваючи підсумки зустрічі, сторони відзначили її конструктивний характер та висловили сподівання на співпрацю у майбутньому», – поінформували також сьогодні, 12 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

13:20 27 лютого 2021 р.

Поблизу джерела на вул. Замковій у Львові викрили закладника наркотиків

26 лютого оперативники кримінальної поліції Львівського районного управління поліції поблизу джерела на вулиці Замковій виявили чоловіка, який саме робив закладки наркотичних речовин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу