Нідерландці представили у Львові проект реформування кримінальної юстиції

12:48 12 червня 2017 р.


Фото: lviv.gp.gov.ua

У прокуратури Львівської області запевнили, що «відбулося активне обговорення проблемних питань в роботі місцевих прокуратур як первинної ланки, визначення пріоритетних напрямків взаємної співпраці».

У прокуратури Львівської області повідомили сьогодні, 12 червня: «У Львові пройшла зустріч керівництва прокуратури Львівської області з представниками українсько-нідерландського проекту «Peer 2 Peer 4 Правосуддя України», що виконується міжнародним фондом «Центр суддівських студій» спільно з Центром міжнародного правового співробітництва (Нідерланди) за підтримки Генеральної прокуратури України, Верховного Суду України, Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів на чолі з її керівником Ліно Бросіусом.  Участь в заході також приймали керівники Львівських місцевих прокуратур №2 та №3, Золочівської та Стрийської місцевих прокуратур, їх заступники та прокурори місцевих прокуратур.

«Присутні слухали доповіді щодо окремих питань реформування кримінальної юстиції згідно з європейськими стандартами та передовими практиками. Також, відбулось активне обговорення проблемних питань в роботі місцевих прокуратур як первинної ланки, визначення пріоритетних напрямків взаємної співпраці. Підбиваючи підсумки зустрічі, сторони відзначили її конструктивний характер та висловили сподівання на співпрацю у майбутньому», – поінформували також сьогодні, 12 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

17:59 19 вересня 2020 р.

Неповнолітній у Новому Роздолі до смерті травмував знайомого

13 вересня до однієї з лікарень Львова був доставлений 44-річний мешканець Нового Роздолу із травмами голови, спричиненими падінням. Незважаючи на зусилля медиків, за кілька днів, не приходячи до тями, чоловік помер.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу