НАБУ викликає на допит Генпрокурора

16:20 12 липня 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

Генеральний прокурор Юрій Луценко отримав повістку на допит в Національне антикорупційне бюро України на 15 липня.

Про це повідомила на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, яка також опублікувана скан відповідного документа.

«Генеральний прокурор Юрій Луценко викликається на допит до НАБУ з приводу прийняття ним процесуального рішення про передачу резонансного кримінального провадження відносно учасника Євромайдану Івана Бубенчика складу прокурорів на чолі із куруючим заступником генпрокурора Стрижевською для здійснення неупередженого та ефективного досудового розслідування», – поінформувала Лариса Сарган

Прес-секретар Генпрокурора нагадала, що приводом для такого рішення у квітні 2018 року стали заяви учасників Революції гідності та публікації ряду ЗМІ щодо упередженої кваліфікації дій Бубенчика під час подій січня-лютого 2014 року. За даними Сарган, генеральний прокурор викликається на допит як свідок у кримінальному провадженні, порушеному за заявою адвоката потерпілих Олександра Горошинського, який також захищав екс-бійців «Беркута» та «самого Януковича».

«Провадження зареєстроване за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб)», – повідомила Лариса Сарган.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:15 21 листопада 2019 р.

На Львівщині виявили 323 неоформлених працівників

Працівники Головного управління ДПС у Львівській області виявили й задокументували 2019 року факти використання 56 роботодавцями праці 323 неоформлених належним чином найманих працівників.

Рубрика: Закон

11:45 21 листопада 2019 р.

Стрільці «Львівської залізниці» затримали 1653 порушників правил безпеки

Стрільці воєнізованої охорони «Львівської залізниці» затримали в цьому році на залізничних об’єктах 1653 порушників правил безпеки й запобігли 100 спробам крадіжок залізничного майна

Рубрика: Закон