На водоймах Львівщини впіймали чотирьох браконьєрів

13:00 30 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Громадськість закликають не бути байдужими до збереження природних ресурсів України.

«Лише за два тижні інспектори Львіврибоохорони впіймали чотирьох браконьєрів, котрі здійснювали вилов риби за допомогою електровудок, порушуючи правила рибальства. З чималим уловом затримали двох «любителів» рибалки на Cокальщині та ще двох у Яворівському районі», – повідомили сьогодні, 30 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«На порушників очікує кримінальна відповідальність за статтею 249 Кримінального кодексу України та відшкодування збитків на суму майже у шість тисяч гривень. Про це за результатами рибоохоронних рейдів 21-22 та 25-26 жовтня, повідомили в управлінні охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Львівській області.

Нагадаємо, що покарання для цих «горе-рибалок» відповідно до статті 249 Кримінального кодексу України караються штрафом від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. За словами рибінспекторів, сьогодні вилову водних біоресурсів за допомогою електровудок приділяється особлива увага. Адже негативна дія електролову не поступається глушінню вибухівкою чи отруєнню хімічними засобами, тобто відбувається повне знищення риби.

Електровудки, які використовують на наших водоймах, окрім риби знищують й планктон, ікру, личинки. До того ж таке варварське полювання дуже негативно впливає на нерест. Відтак, аби забезпечити ефективний контроль на водоймах Львіврибоохорона звертається до громадськості з проханням не бути байдужими до збереження природних ресурсів України й оперативно повідомляти про такі факти за телефоном »гарячої» лінії (032) 270-41-88».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів