На Львівщині загинули внаслідок вибуху в автомобілі учасники АТО (відео)

14:00 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: tsn.ua

Бійці батальйону «Торнадо» їхали виступити свідками на суді.

«Стали відомі нові деталі вибуху автомобіля з учасниками АТО біля Львова», – повідомили сьогодні, 15 липня, на порталі «Преса України», де також поінформували:

«Виявилося, що жертвами замаху стали бійці батальйону «Торнадо», відомі їхні імена. Вони їхали виступити свідками на суді у справі батальйону «Торнадо». У громадській організації «Торнадо» повідомили: «У житті немає випадковостей. Гинуть ті, хто йдуть свідками на суд над «Торнадо» на стороні бійців. Ми вже поховали Марічку, Юлю Пантеру, Тараса, Романа ... і ось тепер немає Маріка ... Сьогодні, загинув боєць з позивним Марік, 18- річний житель Маріуполя, який воював на Сході України, але загинув на мирній території».

Єдиний, хто живим був доставлений в реанімацію Самбірської лікарні після вибуху, – боєць Євген Кириленко з позивним «Пумба». Однак і він згодом помер від отриманих травм. «Євген Кириленко, чемпіон Києва і України в бойових мистецтвах, лідер серед колективу, відданий син і захисник нашої Батьківщини, боровся за нашу незалежність і світле майбутнє, але не зміг побороти смерть...», –  йдеться з повідомленні ГО «Торнадо». 

Про це розповіли сьогодні, 15 липня, на порталі «Преса України». Як інформував «ЩЛ», на Львівщині загинули внаслідок вибуху троє людей.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу