На Львівщині виявили 20 неоформлених працівників

15:32 6 вересня 2019 р.


Фото: zhmerynka.city

Фахівці Головного управління ДФС у Львівській області виявили під час фактичних перевірок у серпні 2019 року 20 неоформлених працівників, які працювали в різних сферах господарювання.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Головне управлінням ДФС у Львівській області повідомляє, що у разі наявності та/або одержання ним інформації про використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин і виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету у нього виникає право на проведення фактичної перевірки».

«Часто звернення громадян щодо порушень трудового законодавства надходять на контакт центр ДФС України в телефонному режимі і перенаправляються територіальним органам ДФС України для перевірки і відповідного реагування згідно з вимогами чинного законодавства», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«У серпні 2019 року працівниками відділу фактичних перевірок управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області на підставі звернення громадянина щодо можливих порушень трудового законодавства проведено фактичну перевірку юридичної особи, яка здійснює діяльність телефонних центрів в Личаківському районі Львова, під час якої виявлено 12 громадян, які надавали послуги операторів контакт центру та були допущені до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«При проведенні фактичної перевірки фізичної особи- підприємця, який надає послуги з громадського харчування в приміщенні ресторану виявлено ще чотири незареєстрованих найманих працівники (допуск працівників до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів)», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«На підставі аналізу інформації про використання земель сільськогосподарського призначення суб’єктами господарювання, використання трудових ресурсів, сплати податків, розрахункових норм продуктивності для вирощування сільгоспкультур, врожайності сільгоспкультур в розрізі районів Львівської області, територіальних громад та суб'єктів господарювання виявлено ризики невідповідностей використання трудових ресурсів сільгосппідприємствами, проведено аналіз валового збору врожаю та виявлено ще чотирьох незареєстрованих найманих працівники (допуск працівників до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів)», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Основна мета проведених заходів – легалізація незареєстрованих найманих працівників та збільшення сплати податків до місцевих бюджетів. Матеріали перевірок скеровано на адресу Головного управління Держпраці у Львівській області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

16:49 17 серпня 2022 р.

Обшук у Ратуші: шукали докази виготовлення документів для виїзду за кордон призовників (доповнено)

Працівницю одного із відділів соціального захисту Львівської міської ради підозрюють у причетності до організації виготовлення документів, які у час дії воєнного стану надають право виїзду з України особам призовного віку.

Рубрика: Кримінал

12:54 17 серпня 2022 р.

Вкрав у Луцьку, спіймали у Львові

Львів'янину загрожує покарання за крадіжку, вчинену у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу