На Львівщині виявили 20 неоформлених працівників

15:32 6 вересня 2019 р.


Фото: zhmerynka.city

Фахівці Головного управління ДФС у Львівській області виявили під час фактичних перевірок у серпні 2019 року 20 неоформлених працівників, які працювали в різних сферах господарювання.

Про це повідомили в п’ятницю, 6 вересня, в Головному управлінні ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Головне управлінням ДФС у Львівській області повідомляє, що у разі наявності та/або одержання ним інформації про використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин і виплати роботодавцями доходів у вигляді заробітної плати без сплати податків до бюджету у нього виникає право на проведення фактичної перевірки».

«Часто звернення громадян щодо порушень трудового законодавства надходять на контакт центр ДФС України в телефонному режимі і перенаправляються територіальним органам ДФС України для перевірки і відповідного реагування згідно з вимогами чинного законодавства», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«У серпні 2019 року працівниками відділу фактичних перевірок управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області на підставі звернення громадянина щодо можливих порушень трудового законодавства проведено фактичну перевірку юридичної особи, яка здійснює діяльність телефонних центрів в Личаківському районі Львова, під час якої виявлено 12 громадян, які надавали послуги операторів контакт центру та були допущені до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«При проведенні фактичної перевірки фізичної особи- підприємця, який надає послуги з громадського харчування в приміщенні ресторану виявлено ще чотири незареєстрованих найманих працівники (допуск працівників до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів)», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«На підставі аналізу інформації про використання земель сільськогосподарського призначення суб’єктами господарювання, використання трудових ресурсів, сплати податків, розрахункових норм продуктивності для вирощування сільгоспкультур, врожайності сільгоспкультур в розрізі районів Львівської області, територіальних громад та суб'єктів господарювання виявлено ризики невідповідностей використання трудових ресурсів сільгосппідприємствами, проведено аналіз валового збору врожаю та виявлено ще чотирьох незареєстрованих найманих працівники (допуск працівників до робочих місць без попереднього оформлення трудових договорів)», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Основна мета проведених заходів – легалізація незареєстрованих найманих працівників та збільшення сплати податків до місцевих бюджетів. Матеріали перевірок скеровано на адресу Головного управління Держпраці у Львівській області для прийняття рішень згідно з чинним законодавством», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

19:40 3 серпня 2021 р.

8 років з конфіскацією майна. Подробиці кримінальної історії Ореста Фурдичка

Вищий антикорупційний суд визнав винним в хабарництві ексдиректора Інституту агроекології і природокористування НААН України Ореста Фурдичка. Його засудили до 8 років позбавленні волі з конфіскацією майна. Сам вирок в Єдиному державному реєстрі судових рішень оприлюднили сьогодні, 3 серпня.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу