На Львівщині ув’язнили посадовців лісгоспів

10:30 16 квітня 2019 р.

Городоцький районний суд

Городоцький районний суд
Фото: google.com.ua

Четверо посадовців лісогосподарських підприємств на Львівщині засуджені за розтрату чужого майна.

Про це повідомили у вівторок, 16 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури до суду скеровано три обвинувальні акти стосовно чотирьох місцевих мешканців, які у період 2014 та 2017 років, будучи матеріально-відповідальними особами, умисно вчинили розтрату ввіреної їм лісопродукції. Зокрема, 36-річний посадовець одного із комунальних лісогосподарських підприємств Яворівщини порушив умови договорів поставки лісоматеріалів, відповідно до яких передбачався перерахунок цьому підприємству грошових коштів (100% передоплати) за кожну партію товару (лісоматеріалів). Чоловік достовірно знав, що суб’єктами господарювання не здійснено такої передоплати, проте, все ж підписав товарно-транспортні накладні, які стали підставою для незаконної реалізації та фактичної видачі пиловника та будівельного лісу породи сосна».

«За схожих обставин у травні 2016 року, 27-річний лісничий цього ж комунального підприємства вчинив розтрату чужого майна (половника, будівельного лісу, балансів та техсировини породи сосна), яке було йому ввірене. Прокуратурою задокументовано факт розтрати чужого майна (пиловника та будівельного лісу породи сосна) 51-річним лісником, який за попередньою змовою із 24-річним майстром лісу комунального лісогосподарського підприємства дозволили відпуск деревини без законних на те підстав», – поінформували також у прокуратурі.

«Такими діями кожен із зловмисників вчинили кримінальні правопорушення, передбачені частиною 1 статті 191 та частиною 3 с статті 191 Кримінального кодексу України (розтрата чужого майна яке було ввірене особі, повторна розтрата чужого майна, яке було ввірене особі та розтрата чужого майна, яке було ввірене особі, вчиненого за попередньою змовою групою осіб). З урахуванням того, що кожен із правопорушників беззастережно визнав свою вину, процесуальними керівниками місцевої прокуратури укладено з ними угоди про визнання винуватості, які разом з обвинувальними актами скеровано до суду», – розповіли також у прокуратурі.

«Судом затверджено ці угоди та ухвалено обвинувальні вироки, відповідно до яких фігурантам призначено покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі строком на три роки. Крім цього, службовців на рік позбавили права обіймати відповідні посади», – повідомили також у прокуратурі.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини