На Львівщині розслідують 94 факти ухилення громадян від призову за мобілізацією

11:38 4 червня 2015 р.


Фото: ap-center.com

На лаві підсудних уже перебуває лікар одного зі закладів охорони здоров’я Сокальського району, який одержав хабар у сумі 7 тисяч грн за сприяння у видачі довідок для оформлення опікунства над інвалідами, що надавало право на звільнення від мобілізації.

На Львівщині правоохоронними органами розслідуються 14 кримінальних проваджень за фактами перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань. Йдеться, у тому числі, про випадки відмови посадових осіб надавати в установленому порядку тимчасово будівлі, споруди, транспортні та інших матеріально-технічні засоби військовим формуванням відповідно до мобілізаційних планів.

Також на особливому контролі перебуває робота із попередження, виявлення та припинення корупційних діянь під час призову громадян на строкову військову службу. Зокрема, задокументовано одержання лікарем одного із закладів охорони здоров’я Сокальського району від фізичних осіб неправомірної вигоди в сумі 7 тисяч грн за сприяння у видачі довідок для оформлення опікунства над інвалідами, що надавало право на звільнення від мобілізації. Вказаний медик перебуває на лаві підсудних.

Водночас, з початку четвертої хвилі мобілізації проводиться розслідування у 94 кримінальних провадженнях за фактами ухилення громадян від призову за мобілізацією. Ще 16 проваджень розпочато за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених статтею 335 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу). Загалом, до судів скеровано дев’ять обвинувальних актів стосовно громадян, що ухилялися від призову, по шести з них уже винесено вироки.

Про це повідомили сьогодні, 4 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу