Митники вилучили в Краковці мікроавтобус

15:24 5 березня 2017 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

57-річний житель Тернопільщини намагався приховати сигарети під дерев'яним настилом підлоги та обшивкою даху й в бічних стінках та задніх дверях «Форда».

Сьогодні, 5 березня, вранці прикордонники й працівниками митниці попередили в пункті пропуску через державний кордон «Краковець» на Львівщині переміщення контрабандних цигарок. Під час огляду мікроавтобусу «Форд», за кермом якого прямував до Польщі 57-річний мешканець Тернопільської області, прикордонники вирішили більш детально перевірити транспортний засіб.

Вони спрямували автівку на поглиблений огляд, у ході якого підозри оглядовиків знайшли своє підтвердження. Під дерев'яним настилом підлоги й декоративною обшивкою даху та в бічних стінках і задніх дверях мікроавтобус були знайдені сховані 2179 пачок цигарок різних марок, відтак, їх і «Форд»ютюнові вилучили працівники митниці.

Про це повідомили сьогодні, 5 березня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон