«Маневрування» триватимуть на Львівщині до 20 березня

11:15 6 березня 2017 р.

Наприкінці минулого тижня у Львові та області стартували профілактичні заходи під умовною назвою «Маневрування», які триватимуть до 20 березня.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівському обласному управлінні поліції, де також пояснили: Основною метою відпрацювання є зниження рівня аварійності. Під час проведення заходів працівники поліції звертатимуть особливу увагу на виявлення порушень правил маневрування, обгону, проїзду перехресть та пішохідних переходів».

У Львівському обласному управлінні поліції нагадують керманичам, що перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху слід неодмінно переконатися, що це буде безпечним. Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом, водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху у цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише у одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Розворот забороняється: на залізничних переїздах;  на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними; у тунелях; за видимості дороги менше 100 м хоча б в одному напрямку; на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті; на автомагістралях, а також на дорогах для автомобілів, за винятком перехресть і місць, позначених дорожніми знаками 5.26 («Місце для розвороту») чи 5.27 («Зона для розвороту»).

Під руху транспортного засобу заднім ходом, водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху, а у випадку необхідності – керманичу слід звернутися за допомогою до іншої особи.  При цьому, потрібно бути надзвичайно обережним, аби уникнути наїзду на пішоходів чи перешкоду.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівському обласному управлінні поліції, де також закликають водіїв бути завжди уважними за кермом, не легковажити власною безпекою, сумлінно дотримуватися Правил дорожнього руху.

dailylviv.com

До теми

16:49 12 травня 2021 р.

Захоплення землі під Львовом: кого захистить Пустомитівський суд - законних власників чи компанію-рейдера

13 травня о 9.00 у Пустомитівському районному суді відбудеться слухання справи №450/1038/21 про самовільне захоплення ТзОВ «Спектр» частини земельних ділянок землевласників і дороги площею 1,5 га на території земельного масиву ГО «Об’єднання забудовників «Горішній».

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу