«Маневрування» триватимуть на Львівщині до 20 березня

11:15 6 березня 2017 р.

  • 0

Наприкінці минулого тижня у Львові та області стартували профілактичні заходи під умовною назвою «Маневрування», які триватимуть до 20 березня.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівському обласному управлінні поліції, де також пояснили: Основною метою відпрацювання є зниження рівня аварійності. Під час проведення заходів працівники поліції звертатимуть особливу увагу на виявлення порушень правил маневрування, обгону, проїзду перехресть та пішохідних переходів».

У Львівському обласному управлінні поліції нагадують керманичам, що перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху слід неодмінно переконатися, що це буде безпечним. Перед поворотом праворуч та ліворуч, у тому числі в напрямку головної дороги, або розворотом, водій повинен завчасно зайняти відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху у цьому напрямку, крім випадків, коли здійснюється поворот у разі в’їзду на перехрестя, де організовано круговий рух, напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або рух можливий лише у одному напрямку, установленому конфігурацією проїзної частини, дорожніми знаками чи розміткою.

Розворот забороняється: на залізничних переїздах;  на мостах, шляхопроводах, естакадах і під ними; у тунелях; за видимості дороги менше 100 м хоча б в одному напрямку; на пішохідних переходах і ближче 10 м від них з обох боків, крім випадку дозволеного розвороту на перехресті; на автомагістралях, а також на дорогах для автомобілів, за винятком перехресть і місць, позначених дорожніми знаками 5.26 («Місце для розвороту») чи 5.27 («Зона для розвороту»).

Під руху транспортного засобу заднім ходом, водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху, а у випадку необхідності – керманичу слід звернутися за допомогою до іншої особи.  При цьому, потрібно бути надзвичайно обережним, аби уникнути наїзду на пішоходів чи перешкоду.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівському обласному управлінні поліції, де також закликають водіїв бути завжди уважними за кермом, не легковажити власною безпекою, сумлінно дотримуватися Правил дорожнього руху.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:42 28 березня 2020 р.

Бандити вимагали 8% від уже перерахованих 2,6 млн грн за реконструкцію кінотеатру в Кам’янка-Бузькій

На Львівщині затримали ймовірних рекетирів, які вимагали «відкати» у місцевого підприємця. До правоохоронців звернувся сам постраждалий у січні цього року.

Рубрика: Закон

19:39 27 березня 2020 р.

Біля українсько-польського кордону вбили благородного оленя

Учора, 26 березня, неподалік українсько-польського кордону в Старосамбірському районі Львівської області прикордонники відділення «Нижанковичі» затримали чотирьох осіб, які незаконно полювали в прикордонній смузі.

Рубрика: Закон