Львів’янин позбувся в Шегинях спорткара

11:00 24 січня 2017 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонники виявили розбіжність між номером автомобіля в реєстраційних документах і номером агрегату транспортного засобу.

У Західному регіональному управлінні Державної прикордонної служби України повідомили сьогодні, 24 січня, що вчора прикордонники звернули в пункті пропуску «Шегині» увагу на автомобіль рідкісної марки – «MPM Motors PS160» 2016 року випуску з номерами німецької реєстрації. За його кермом автомобіля прямував через кордон львів’янин 1988 року народження.

У рамках попередження переміщення через кордон викраденого автотранспорту, прикордонники вирішили провести повну ідентифікацію автомобіля тому направили автівку на додаткову перевірку. В ході ретельного огляду правоохоронці знайшли розбіжність між номером автомобіля, що зазначений в реєстраційних документах, та номером агрегату транспортного засобу.

Водій автівки достовірно пояснити походження автомобіля не зміг, зазначив що переганяє її через кордон на замовлення третіх осіб. Враховуючи ознаки можливої підробки номера кузова транспортного засобу, прикордонники повідомили по даному факту працівників Нацполіції України. 

Після прибуття представників поліції, з метою проведення подальшої експертизи та прийняття правового рішення автомобіль вилучили. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фото з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів