Львів’яни протестували проти суддівського беззаконня

20:45 18 липня 2017 р.


Фото: Павло Паламарчук

У вівторок, 18 липня, під Франківським районним судом у Львові відбулася акція проти корумпованості українських судів та суддів.

Учасниками акції виступив новостворений громадський рух «Стоп корупції в судах!», який об’єднав навколо себе колишніх учасників АТО на сході України. Як заявили організатори, це перша із цілої низки акцій протесту судових установ.

Свою першу акцію рух провів доволі ефектно, організувавши справжню театралізовану виставу. До будівлі суду в супроводі оркестру, який грав похоронний марш, прибув катафалк. Із нього учасники акції витягли та встановили труну біля суду. Також стіни будівлі обставили похоронними вінками, на яких були написи із побажаннями очиститися суддям від корупції.

Надалі із суду вийшов переодягнений учасник акції, який зображав суддю. Він сидів на «золотому» унітазі, розкидався «доларами» та тримав «золотий» батон. Словесно він погрожував усім людям. Та раптово із натовпу вийшло кілька людей в масках «анонімусів» та почали наставляти суддю на праведний шлях.

«Вибивали» із нього корупцію віниками та битами. Потім до цього судді приєдналося ще кілька суддів. З усіх них познімали золоті речі та позабирали несправжні долари, які потім поскладали в домовину, разом з унітазом та батоном, та провели у вічну путь.

За словами учасників акції, до створення такого руху їх спонукало те, що остання інстанція, якою є суд, часто виправдовує злочинців. Активісти заявили також: «Судді відпускають відвертих злочинців за долари. За гроші можна «відмазатися» від будь-якого злочину. А так в європейській країні не повинно бути. У нас вже навіть є цілі суддівські клани, які просувають свої інтереси. Крім того, будь-які напрацювання активістів чи правоохоронців просто беззмістовні, коли негідники у мантіях торгують правосуддям»,.

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в київському часописі «День».

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу