Львівський суддя заборонив Нацраді позбавляти ліцензії близьке до Кремля радіо

13:45 16 лютого 2017 р.

Нардеп Сергій Висоцький сподівається, що «львівське громадянське суспільство адекватно відреагує на цю ганьбу».

Франківський районний суд Львова заборонив Нацраді з телерадіомовлення розглядати питання позбавлення ліцензії «Радио Вести» Про це повідомив сьогодні, 16 лютого, заступник голови парламентського комітету з питань свободи слова Сергій Висоцький, який написав у соціальній мережі: «Перебуваю на засіданні Нацради з питань телебачення і радіомовлення. Тут мало розпочатися засідання щодо позбавлення ліцензії клименківського «Радио Вести». Однак засідання Нацради заблокував районний суд Львова».

За словами нардепа, «львівський суд захищає близьке до Кремля ЗМІ». Сергій Висоцький також заявив: «Герой нашого дня – суддя Масендич. Це – прекрасне дежавю часів Януковича. Я сподіваюся, що львівське громадянське суспільство адекватно відреагує на цю ганьбу. Сьогодні ж підготую запит на Вищу раду правосуддя щодо дій цього судді».

Нардеп повідомив це сьогодні, 16 лютого, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook». Натомість «Громадському радіо» Сергій Висоцький розповів: Заборону на розгляд цього питання наклав суддя Франківського райсуду Львова Василь Масендич. Мешканка Львова звернулася у Франківський суд щодо того, що нібито радіокомпанія «Вести» десь щось про неї не так сказала, що якщо їх позбавлять ліцензії, то вона буде позбавлена ліцензії, вона не зможе затребувати вибачення з цієї компанії. За суттю цього позову треба заборонити Нацрадіо розглядати це питання ліцензії Радіо «Вести», щоб мешканка Львова могла отримати від них вибачення. Ну це якась, вибачте, нісенітниця».

Про це повідомили сьогодні, 16 лютого, на «Громадському радіо».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів