Львівські слідчі домоглися відшкодування державі збитків на понад 2,6 млн. гривень

12:25 21 липня 2017 р.

Слідчі Львівського обласного управління домоглися від керівника підприємства на Львівщині відшкодування збитків державі в розмірі понад 2,6 млн. гривень, завданих ухиленням від сплати податків.

Про це повідомили сьогодні, 21 липня, у прокуратурі Львівської області, де також поінформували, що керівник підприємства на Львівщині впродовж 2017 року «вчиняв протиправні дії з використанням коштів, які були призначені на сплату податків, що призвели до не сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб». Однак у ході досудового розслідування він добровільно відшкодував завдані державі збитки та погасив заборгованість перед бюджетом в повному обсязі.

У зв’язку із добровільним відшкодуванням збитків, прокуратура скерувала до суду клопотання застосувати щодо підозрюваного частину 4 статті 212 Кримінального кодексу України, яка передбачає «звільнення особи від кримінальної відповідальності, якщо вона до притягнення до кримінальної відповідальності сплатила податки, збори (обов’язкові платежі), а також відшкодувала шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою». Про це повідомили сьогодні, 21 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу