Львівська прокуратура не дозволила підприємствам заощадити на податку 4,5 млн грн.

17:24 18 квітня 2014 р.


Фото: 4vlada.com

Як повідомляє в п’ятницю її прес-служба, двом ТзОВ доведеться сплатити державному бюджету майже 3 млн 379 тис. грн та понад 1 млн грн. відповідно.

Прес-служба прокуратури Львівської області повідомляє сьогодні, 18 квітня, що ця установа не дозволила двом підприємствам ухилитись від сплати близько 4,5 млн грн. податку. В її повідомленні конкретизується:

«Внаслідок представництва прокуратурою області інтересів держави у сфері оподаткування та забезпечення участі в судах в особі органів Державної податкової служби у Львівській області Міністерства доходів і зборів України у квітні 2014 року вдалось запобігти протиправному ухиленню двома господарюючими суб’єктами від сплати податку на додану вартість. Йдеться про суму в розмірі майже 4,5 млн.грн.

Зокрема, за результатами розгляду апеляційних скарг прокуратури Львівської області двом товариствам з обмеженою відповідальністю доведеться сплатити державному бюджету податок на додану вартість в сумі майже 3 млн. 379 тис. грн та понад 1 млн. грн. відповідно. Оскільки, постановою Львівського апеляційного адміністративного суду позовні вимоги прокурора задоволено, а постанови судів першої інстанції, якими скасовано податкові повідомлення-рішення про визначення сум донарахування скасовані. Водночас у задоволені позовних вимог суб’єктів господарювання до податкових органів відмовлено».

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу