Поліція розслідує обставини масової сутички у Львові

17:05 7 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки «C14 news» в інтернет-мережі «Facebook»

Стосовно учасників бійки на вулиці Залізничній відкрито кримінальне провадження.

У прес-службі обласного управління поліції повідомили сьогодні, 7 листопада, що вчора в її Залізничному відділі отримали на оперативну лінію 102 надійшло вісім повідомлень про порушення громадського порядку на вулиці Залізничній у Львові. У поліції також конкретизували, що в цихповідомленнях йшлося про те, що невідомі особи порушують публічний порядок, кидають вибухові пакети та готуються до масової бійки.

Відтак на вулицю Залізничну скерували поліціянтів, які встановили, що вчора о 18.30 на площі Святого Юра у Львові зібрались близько двохсот представників різних громадських організацій, щоб не допустити проведення пішої ходи з нагоди святкування дня народження Нестора Махна. Та позаяк публічний порядок на площі забезпечували працівники поліції, сутичок між активістами не було. 

Тоді члени громадських організацій перемістились на вулицю Залізничну, де між ними виникло протистояння, під час якого невідомі кинули кілька петард.  Після приїзду правоохоронців публічний порядок на вулиці Залізничній був відновлений.

Потерпілих та пошкоджень майна на місці події виявлено не було. З місця події експерти вилучили два предмети, схожі на петарди.

Усі повідомлення про сутички на вулиці Залізничній були ззареєстровані, за їх фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України, яка передбачає хуліганство обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

У прес-службі обласного управління поліції повідомили також що її працівниками проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють особи хуліганів. Як інформував «ЩЛ», у Львові відбулися сутички між активістами.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини