Львівська міськрада просить порушити кримінальну справу щодо керівника «Іроксу»

11:00 9 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

ЛМР скерувала лист про скандального забудівельника навіть міністру внутрішніх справ.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 9 серпня: «З метою захисту прав та законних інтересів мешканців територіальної громади м. Львова, які вклали кошти у неправомірне будівництво, та захисту своїх прав, як власника земельної ділянки, мерія Львова звернулась у правоохоронні органи щодо протиправного будівництва компанії «Ірокс». Відповідні листи скеровані міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, прокурору Львівської області Юрію Квятківському, начальнику Головного управління Національної поліції у Львівській області Валерію Середі, голові Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексію Кудрявцеву та директору департаменту державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області Роману Желиху».

«Як зазначено у листах, «ПрАТ «Ірокс» протягом багатьох років проводить протиправне  будівництво багатоповерхових будинків на вулицях Антонича-Майданній, Шевченка, 418 та Тернопільській, 42. Таке будівництво ведеться без документів на землекористування, без відповідних містобудівних умов та обмежень, інших дозвільних документів», – поінформували також у міськраді.

«Відтак, Львівська міська рада просить порушити кримінальне провадження щодо керівника ПрАТ «Ірокс», який повністю нівелює вимоги законодавства у сфері будівництва, а також – щодо посадових осіб Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області (тепер департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області). Будівництво будинків на вулиці Антонича-Майданній здійснено на земельній ділянці, яка належить до земель Львова, що не надані у власність чи користування. Вказана земельна ділянка 18 лютого 1988 року відводилась рішенням виконкому Львівської міської ради народних депутатів автогаражному кооперативу №15 Ленінського району для будівництва поверхових гаражів-стоянок», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради. Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 жовтня 2020 р.

У Львові за ножові поранення взяли під варту чотирьох львів'ян

Встановлено, що пізно увечері 11 жовтня цього року в районі ТЦ «ВАМ» четверо місцевих мешканців – троє чоловіків віком від 24 до 33 років та 19-річна жінка скоїли напад на жителя Жовківщини, використовуючи предмет, схожий на ніж.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу