Комісія Львівської облради визначилася з присяжними трьох судів

17:24 10 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Списки присяжних місцевих загальних судів затвердить сесія облради.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 10 липня: «На затвердження Львівською обласною радою передадуть списки присяжних для місцевих загальних судів Львівської області. Відповідне рішення сьогодні, 10 липня, ухвалила комісія з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем».

Під час засідання комісії депутати розглянули та погодили подання Територіального управління державної судової адміністрації України у Львівській області щодо затвердження списків присяжних для Радехівського, Мостиського районних судів та Стрийського міськрайонного суду. У результаті – комісія своїм рішенням передала списки присяжних на затвердження їх сесією Львівської обласної ради», – поінформували також в облраді.

«Крім того, депутати розглянули звернення депутата Петра Жукровського щодо додаткових виплат військовим-контрактникам. Комісія вирішила спрямувати дане звернення на розгляд постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку для вивчення та надання оцінки», – повідомили також сьогодні, 10 липня, в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу