Керівник відділення банку на Львівщині привласнила 9,9 млн. гривень

13:10 4 січня 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: npu.gov.ua

Працівники управління захисту економіки у Львівській області повідомили за процесуального керівництва Дрогобицької місцевої прокуратури керівнику відділення банку про підозру в службовому підробленні й привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі.

Про це повідомили сьогодні, 4 січня, в прес-службі Львівського обласного управління поліції, де також розповіли: «Відповідоно до своїх посадових обовязків, 53-річна керівник відділення банку здійснювала контроль за діяльністю філії, залучала клієнтів до співробітництва з банком, укладала з ними кредитні та депозитні договори, а також на підставі доручення від банку власноручно затверджувала та підписувала договори. Як встановили правоохоронці, зловмисниця пропонувала знайомим та друзям відкрити зручні депозитні рахунки».

«При цьому вона особисто роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, а також заповнювала та оформляла документи, які мали бути переконливими доказами того, що гроші вкладника нібито зберігаються на рахунку в банку. У дійсності ж рахунки не відкривались і грошові кошти на них не надходили, оскільки керівник не вносила кошти клієнтів у касу банківської установи, а привласнювала. Таким чином впродовж 2014-2015 років зловмисниця  привласнила 9,9 мільйонів гривень», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Працівники слідчого відділу Трускавецького відділення поліції повідомили жінці про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі) та частиною 2 статті366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. На даний час вона перебуває під арештом.Зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини