Інна Свистун і надалі управлятиме комунальною власністю Львова

17:01 26 травня 2020 р.

Фото до новини

Міський голова Львова Андрій Садовий назвав рішення Апеляційного суду Львівської області про повернення Інни Свистун на роботу "першою перемогою у цій справі".

Сьогодні апеляційний суд Львівської області скасував ухвалу про відсторонення Інни Свистун від посади керівниці управління комунальної власності Львівської міської ради. Тож посадовиця повернеться до своєї роботи.

«Апеляційний суд скасував ухвалу про відсторонення Інни Свистун від посади начальниці управління комунальної власності. Це перша перемога у цій справі. Далі ще буде, бо правда за нами!», — повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Зазначимо, 6 травня керівниці міського управління комунальної власності Інні Свистун вручили повідомлення про підозру у службовій недбалості. В Галицькому районному суді 7 травня відбулося засідання, й суд обрав їй запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 42 000 грн та відсторонення від роботи на час проведення слідства.

Як запевнила посадовиця, це чергова спроба усунути її від займаної посади, адже багатьом не подобається її принципова позиція щодо управління комунальним майном. Відтак, рішення суду Інна Свистун не визнала й подала апеляцію.

«Ми плануємо виграти цю справу по усіх пунктах. Вона безглузда, і це розуміють самі прокурори. Ми скасуємо безпідставну та необґрунтовану підозру і доб'ємось публічних спростувань прокуратури. Це для мене важливо. І ще принципово — щоб особи, які дозволили собі вчинити такі безпідставні, мабуть, замовні дії, понесли покарання», — зазначила Інна Свистун, керівниця управління комунальної власності ЛМР.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Нагадаємо, міський голова Львоава заявив, що прокуратура у Львові отримує від міста тисячі квадратних метрів безкоштовно.

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

 

Останні новини