Господарський суд Львівської області повернув Моршину земельні ділянки

16:08 5 липня 2017 р.

В обласній прокуратурі розповіли про те, як вона відстояла в суді та повернула в комунальну власність Моршина дві земельні ділянки загальною вартістю понад сім мільйонів гривень.

«Стрийська місцева прокуратура звернулася до господарського суду Львівської області із позовною заявою в інтересах Моршинської міської ради до фізичної особи-підприємця про розірвання договору оренди, стягнення заборгованості з орендної плати за землю в сумі 179 тисяч гривень та повернення в комунальну власність двох земельних ділянок площею 0,2690 га та 0,1756 га відповідно. Підставою для застосування прокурором заходів представницького характеру стала систематична несплата орендної плати за землю впродовж двох років», – поінформували сьогодні, 5 липня, в обласній прокуратурі.

«Підтримавши позицію прокурора, господарський суд Львівської області задовольнив 19 червня позовні вимоги прокуратури. Відтак, на виконання вказаного рішення суду дві земельні ділянки вартістю понад сім мільйонів гривень вже повернуто в комунальну власність Моршина», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу