Госпсуд Львівської області повернув громаді Сокаля приміщення кінотеатру

11:44 1 березня 2017 р.

У прокуратурі пояснили, що підприємство «Скорпіон» не належним чином виконувало умови договору щодо оплати та порядку користування майном.

У прокуратурі Львівської області повідомили сьогодні, 1 березня, що в березні 2012 року Сокальська районна рада й ТзОВ «Скорпіон» уклали концесійний договір, за яким підприємству терміном на 49 років надано право на проведення реконструкції, внесення покращень та здійснення управління об’єктом концесії – цілісним майновим комплексом кінотеатру площею понад 1200 квадратних метрів і вартістю 2,6 млн. гривень без зміни цільового призначення, з метою задоволення громадських потреб у сфері кіно-концертної діяльності. Однак підприємство не належним чином виконувало умови договору щодо оплати та порядку користування майном.

Тому прокуратура звернулася в суд щодо розірвання вищевказаного договору та стягнення з відповідача заборгованості по сплаті концесійних платежів на суму майже 1,2 млн. гривень. 21 лютого поточного року рішенням Господарського суду Львівської області позовні вимоги прокуратури задоволено повністю. Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу