Головний бухгалтер львівського навчального закладу присвоїв 612 тисяч гривень

10:30 10 березня 2017 р.

  • 0

Слідчі поліції завершили досудове розслідування стосовно головного бухгалтера комунального навчального закладу.

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прокуратурі Львівської області, де також поінформували, що головний бухгалтер комунального навчального закладу перераховував на свою банківську картку з травня до грудня 2016 року частину заробітних плат працівників навчального закладу, присвоював їх і витрачав на власні потреби. В тому числі – на погашення кредиту.

Таким чином обвинувачений незаконно заволодів бюджетними коштами в загальній сумі 612 тисяч гривень, спричинивши державі матеріальну шкоду у великому розмірі. Відтак, слідчі поліції обвинувачують головного бухгалтера львівського комунального навчального закладу за частинами 3 та 4 статті 191, частинами 1 та 2 статті 200, частиною 3 статті 362 і частиною 1 статті 209 Кримінального кодексу України.

Зокрема – у заволодінні чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем, підробленні документів у електронному вигляді, які використовуються банком як інформація на переказ грошових коштів, несанкціонованій зміні інформації, яка обробляється в електронно-обчислюваних машинах або зберігається на носіях такої інформації, а також легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним. За скоєння цього злочину передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Про це повідомили сьогодні, 10 березня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували: «На даний час, справа перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді Львова». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:08 1 квітня 2020 р.

Поліція у Львівській області склала 99 протоколів на порушників карантину

Працівники Національної поліції у Львівській області склали 99 протоколів за адміністративне правопорушення, передбачені ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину».

Рубрика: Закон