Суд не помилував: генерал-майор і ексдепутат Львівської облради Дзюдзь не бачитиме волі всі 5 років

15:52 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

Ще на три роки він позбавлений права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

ККС ВС підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції екскерівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю. Про це повідомила Судово-юридична газета, пише Dailylviv.com.

Касаційний кримінальний суд Верховного Суду 19 вересня відхилив касаційну скаргу сторони захисту та підтвердив законність вироку суду апеляційної інстанції керівнику Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Михайлу Дзюдзю. Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Таким чином, Верховний Суд постановив визнати генерал-майора внутрішньої служби винуватим в отриманні щомісяця від підпорядкованих йому керівників установ виконання покарань неправомірну вигоду за не здійснення контролю та перевірки дотримання режиму відбування покарань ув’язненими та господарської діяльності у підпорядкованих установах виконання покарань.

Нагадаємо, Дзюдзя взяли на хабарі в 1000 доларів в його останній робочий день.

Відповідно до рішення Верховного Суду М. Дзюдзя засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, на строк три роки з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.

Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Вищий антикорупційний суд України  у жовтні 2022 року засудив на 6 років з конфіскацією майна колишнього начальника міжрегіонального управління Міністерства юстиції й депутата Львівської обласної ради від «Європейської Солідарності» Михайла Дзюдзя. Згідно з прямою нормою закону, його автоматично позбавили депутатських повноважень, але цей мандат досі не заміщений.

Дзюдзь брав хабарі від підлеглих у ресторанах після нарад: грошима і талонами на бензин

Прокурорку Львівщини в облраді заслухає підозрюваний у хабарництві голова антикорупційної комісії

ВАС звільнив з-під варти Михайла Дзюдзя

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів