Фіскали завітали з обшуками до виробників алкоголю на Львівщині

12:20 17 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки Сергія Білана в інтернет-мережі «Facebook»

Перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан запевнив: «Продовжуємо масштабну та системну роботу з протидії тіньовому ринку спирту та алкоголю».

Перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан повідомив також сьогодні, 17 серпня: «На першому етапі спеціальної операції, яка відбулась наприкінці липня, на спиртзаводах було вилучено та згодом судом накладено арешт на 864,5 тисячі літрів спиртовмісної речовини вартістю майже 180 мільйонів гривень. Сьогодні розпочали другий етап операції. Йдемо по ланцюгу виявлення порушень при виготовленні спирту, потім при виробництві лікеро-горілчаних виробів, й нарешті при його реалізації населенню».

«Прямо зараз понад 300 співробітників податкової міліції проводять обшуки на заводах-виробниках алкоголю у 15 областях. Зокрема – у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях».

«Обшуки проводяться за результатами аналізу криміногенної ситуації в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і з метою перевірки наявної інформації про невраховане виготовлення даної продукції на легальних заводах. Про це свідчать і численні факти вилучення працівниками податкової міліції з незаконного обігу горілки з етикетками і під марками відомих українських виробників. Таким чином обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв. Заходи проводяться на підставі відповідних ухвал суду в рамках розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 204(незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України», – поінформували також перший заступник голови Державної фіскальної служби України Сергій Білан на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» та опублікував фоторепортаж зі заводів, де відбуваються обшуки.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу