Держприкордонслужба сконтактувала з Інтерполом 125 пунктів пропуску

13:11 16 березня 2017 р.

Під час Міжнародної конференції з питань інтегрованого управління кордонами, що відбулася у Львові, зазначалося, що Держприкордонслужба України виконала ввесь комплекс заходів, за компетенцією відомства, передбачений Планом лібералізації ЄС візового режиму для України.

Зокрема, очільник українського прикордонного відомства Віктор Назаренко зазначив, що нині 157 пунктів пропуску вже обладнано засобами біометрії на I-й лінії контролю, ще 97 – на II-й. Крім того, підключені до баз даних Інтерполу 125 пунктів пропуску.

«Ця робота, а також інтеграція в єдине міжнародне правове поле, вже дали відчутний практичний результат. У 2016 році прикордонники відреагували на 9 тисяч повідомлень за лінією Інтерполу, з них реалізували 2,3 тисячі інформацій щодо осіб і транспорту, які перебували в розшуку», - сказав Віктор Назаренко.

У 2017 році працівниками Держприкордонслужби реалізовано майже 700 інформацій, з яких 530 стосовно осіб, ще 43 - щодо транспортних засобів. Про це повідомив відділ з питань взаємодії із ЗМІ адміністрації Державної прикордонної служби України.

dailylviv.com

До теми

19:12 12 квітня 2021 р.

НАЗК запідозрило 5 партій у можливих порушеннях подання звітності

А Олега Дідуру, начальника відділу державного контролю Держпродспоживслужби у Львівській області, НАЗК запрошує до Києва 14 квітня на 14.00 у зв’язку з несвоєчасним поданням декларації.

Рубрика: Закон

19:01 12 квітня 2021 р.

За 6 місяців НАЗК перевірить декларації всіх посадовців: у першій сотні - Зеленський, Шмигаль і Панечко з Рави-Руської

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочало повну перевірку ще 98 декларацій публічних службовців. Отже, станом на 12 квітня в повній перевірці НАЗК уже 375 декларацій посадовців.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу