Депутат Львівської міськради звернув увагу поліції й Садового на ромів

11:40 20 липня 2017 р.


Фото: зі сторінки Любомира Босаневича в інтернет-мережі «Facebook»

Любомир Босаневич сподівається, що міський голова спільно з правоохоронцями й муніципальною дружиною докладе максимум зусиль.

Депутат Львівської міськради Любомир Босаневич повідомив сьогодні, 20 липня: «Щойно на пленарному засіданні Львівської міської ради подав депутатський запит, стосовно збільшення кількості осіб (як правило – ромів), які займаються жебрацтвом в громадських місцях, шахрайством, хуліганствами крадіжками та пограбуваннями. Також звернув увагу на відверту антисоціальну поведінку зазначених осіб, їхнє проживання поблизу вокзалів та на вулицях Львова»

Любомир Босаневич також уточнив: «Свій запит я адресував начальнику Головного управління поліції у Львівській облісті Валерію Середі та на адресу Львівського міського голови Андрія Садового. Сподіваюсь, мер Львова Андрій Садовий, спільно з правоохоронними органами та муніципальною дружиною докладе максимум зусиль, щоб наше місто залишалось відкритим для світу, а не перетворювалося на відкрите для злочинності».

Любомир Босаневич написав це  сьогодні, 20 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», де він також опублікував фоторепортаж з вулиць Львова.

dailylviv.com

До теми

21:43 3 грудня 2021 р.

На Львівщині за рік розкрили і передали до суду 5 справ щодо торгівлі людьми

У Львові розповіли, куди звертатись у разі, якщо вас втягнули у трудову експлуатацію або ж ви стали жертвою торгівлі людьми, не маючи при цьому офіційного працевлаштування.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу