ДБР перевіряє законність будівництва у Львові

09:10 9 червня 2019 р.


Фото: dbr.gov.ua

Слідчі теруправління ДБР у Львові, здійснюють досудове розслідування за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами одного з відомств міністерства оборони України, підроблення документів, розтрати військового майна та недбалого ставлення до військової служби, які заподіяло істотну шкоду.

Про це повідомили в ДБР, де також розповіли: «За даними слідства, при  укладенні договору  про користування земельною ділянкою, що належить міністерству оборони України, посадові особи одного з відомств вийшли за межі наданих їм повноважень. Внаслідок зловживань земельна ділянка  на території військового містечка №1 на вулиці Княгині Ольги 1-5 у Львові вибула із володіння законного користувача та була передана у розпорядження суб’єктам господарювання під забудову. Ринкова вартість земельної ділянки становить понад 45 мільйонів гривень».

«У ході досудового розслідування даного кримінального провадження за ухвалою слідчого судді накладено арешт на земельну ділянку із забороною проведення на ній будь-яких підготовчих чи будівельних робіт як забудовнику, так і будь – яким третім особам. На даний час тривають слідчі дії з метою проведення всебічного, повного і об’єктивного розслідування, а також встановлення винних осіб і притягнення їх до відповідальності», – поінформували також у ДБР.

dailylviv.com

До теми

12:16 28 листопада 2020 р.

У Дрогобицькій колонії вбили 63-річного засудженого

Поліціянти встановили зловмисника, причетного до вбивства засудженого у Дрогобицькій виправній колонії. Ним виявився інший засуджений, який відбував покарання за скоєння вбивства.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу