Чиновник Львівської міськради розповіла про обшуки правоохоронців

14:20 13 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Інна Свистун заявила: «Вчора ми стали свідками вражаючої роботи правоохоронних органів».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 13 липня: «Начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун прокоментувала ситуацію зі вчорашніми обшуками. За її словами, обшуки в управлінні, які тривали впродовж 11 годин, і обшук вдома, є спробою психологічного тиску, бо обшукують управління, яке саме заявило про викрадені приміщення і вжило всіх необхідних заходів, натомість до осіб, які фігурують у справі викрадених приміщень, немає жодних претензій з боку правоохоронних органів».

У міськраді також поінформували: «Рішення ж про проведення обшуку винесла суддя, яка є одним з головних фігурантів справи викрадення приміщень. Як наголосила Інна Свистун, вона неодноразово отримувала погрози, в тому числі і від представників судової влади Львова, і від представників обласної влади через свою принципову і чесну управлінську позицію».

Дослівно ж Інна Свистун заявила: «Вчора ми стали свідками вражаючої роботи правоохоронних органів, які організували проведення обшуків в управлінні комунальної власності на площі Галицькій, 15, а також в особистих помешканнях працівників управління – в мене безпосередньо, у моїх заступників і також у керівників відділів управління. Я на сьогодні щиро вражена тою великою роботою, яку зробили правоохоронні органи, і хотіла б звернути вашу увагу на підхід до такої роботи».

Чиновник також запевнила: «Мені дуже прикро, що обшуки проводяться, власне, в управлінні комунальної власності, яке, як ви пригадуєте, в листопаді минулого року саме заявило і почало кричати про приміщення, які незаконно вибули з власності територіальної громади. Мені шкода, що на сьогодні не чути інформації про те, що проводяться обшуки в головних фігурантів справи по тих об’єктах, які незаконно вибули. Фігуранти справи, злочинці, які вкрали це майно, на сьогодні вільні і спокійно ходять по вулицях. Як ви знаєте, особи, які причетні до цього, є з хорошими зв’язками в Генеральній прокуратурі, податковій, і це особи Сандул, Малькова».

Інна Свистун також стверджувала, що під час обшуку в управлінні, який тривав 11 годин, управління надало всю необхідну інформацію і співпрацювало зі слідством (під час обшуку було вилучено договори оренди, які були по цих викрадених об’єктах, приватизаційні справи, а також інформаційні довідки про вільні приміщення по цих же об’єктах), а вдома (під час обшуку були присутні рідні начальника управління комунальної власності ЛМР, її ж не було, і її навіть не відпустили погодувати грудну дитину) обшук відбувався поверхнево, тому, як наголошує очільниця, склалося враження, що це була спроба психологічного тиску. Рішення ж про проведення обшуку винесла суддя, яка є одним з головних фігурантів справи викрадення приміщень.

Начальник управління комунальної власності ЛМР ще багато що сказала з приводу обшуків правоохоронців. Якщо комусь цікаво ознайомитися з нелаконічною промовою Ірини Свистун, то це можна зробити на сайті прес-служби Львівської міськради, яка розлого цитує чиновницю.

Як інформував «ЩЛ», правоохоронці шукали у Львівській міськраді документацію щодо об’єктів нерухомості.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу