Батьки 14-річного львів’янина заплатять штраф за його ранкову прогулянку

14:25 13 лютого 2017 р.

Патрульні з‘ясували, що на вулиці Володимира Великого прогулювався підліток з вулиці Чижевського

В управлінні патрульної поліції Львова повідомили в понеділок, 13 лютого, що сьогодні її працівники зупинили близько п’ятої години ранку на вулиці Володимира Великого підлітка й попросили його надати контакти батьків, однак їх у телефоні хлопця не було. Вже у відділі поліції вони встановили місцепроживання юнака.

З‘ясувалося, що йому – 14 років, а проживає він на вулиці Чижевського в іншому районі міста Львова. Два роки тому його батьки вже зверталися до поліції щодо зникнення сина. Відтак, патрульні завезли хлопця додому й провели профілактичну бесіду з його батьками та склали на них протокол за статтею 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає попередження або ж накладення штрафу до 51 гривні.

Про це повідомили сьогодні, 13 лютого, на сторінці управління патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook», де також поінформували: «Сім’я – благополучна, умови проживання задовільні. Батьки повідомили, що останнім часом їм складно знайти спільну мову з їхнім сином. Шановні дорослі, якщо Вас непокоїть поведінка дитини, спробуйте зрозуміти причину і не соромтеся звертатися за допомогою до відповідних служб».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів