Активісти «Правого сектора» узурпували «право» вирішувати те, кого пускати до Львова (відео)

17:36 14 липня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

На київській трасі встановили блокпост – перекрили одну полосу руху вантажною машиною й наскладали шин.

Активісти «Правого сектору» встановили блокпост на київській трасі біля Львова. Журналістам видання «Радіо Свобода» вони заявили, що роблять це з метою не пропустити колони техніки та військових в Мукачеве.

Щоправда, голова ради громадської організації «Правий Сектор – Захід» Олена Живко розповіла трохи іншу версію. «Ми тільки допомагаємо правоохоронцям, щоб у нашому місті було спокійно. Якщо рухаються великі автобуси, просимо їх зупинитись, питаємо, куди їдуть. Якщо туристичні, ми їх не зупиняємо, лише ті, де є чоловіки спортивної зовнішності».

Представники «Правого сектору» перекрили одну полосу руху вантажною машиною, наскладали шин і в камуфляжній формі регулюють рух та вирішують, кого пускати в місто, а кого зупиняти. Активіст «Правого сектора» Тарас розповів: «Деякі зупинялись. Дивимось, хто в машині, вираз обличчя і очей, якщо бігають очі, то, зрозуміло, що щось не так». 

Поки що невідомо, хто надавав такі повноваження громадській організації.  Про це повідомили сьогодні, 14 липня, на соціальному порталі «Страйк».

Як інформував «ЩЛ», «Правий сектор» встановив блокпост на трасі Тернопіль-Львів, натомість очільник міліції Львівщини попередив про кримінальну відповідальність за блокування транспортних комунікацій.

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу