Адвокат Димінського стверджує, що той не отримував повісток на допити

09:30 24 серпня 2017 р.


Фото: зі сторінки Миколи Лисого в інтернет-мережі «Facebook»

Микола Лисий запевнив, що президент львівських «Карпат» здійснює бізнес-візит до Женеви, а не втечу.

Адвокат президента львівських «Карпат» Микола Лисий спростував на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» заяви міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та члена колегії МВС Антона Геращенка. Відтак, наведемо написане юристом повністю:

«Як відомо, 22 серпня 2017 року радник міністра МВС Антон Геращенко оприлюднив у своєму «Facebook» допис, де, зокрема, йдеться: «В понедельник утром Петру Дыминскому была официально вручена повестка на допрос и он был предупреждён, что ему будет предложено сдать образец своей ДНК следователю. Допрос был назначен на среду 23 августа…».

З повною відповідальністю заявляю – це неправда, Петро Димінський не отримував повістки на допит. Якщо Антону Геращенку дорога його репутація та авторитет, упевнений, що йому не складе труднощів оприлюднити цей офіційний документ. А саме – повістку на допит, підписану Петром Димінським та вручену йому у понеділок, 21 серпня 2017 року». Своєю чергою, ще раз запевняю, жодних повісток на допити ані на середу, 23 серпня, ані на п`ятницю, 25 серпня Петро Димінський не отримував.

Ще більший подив у захисту викликають слова міністра МВС Арсена Авакова, який, вочевидь, або взагалі не вникав у суть справи, або свідомо перекручує факти з однією, лише йому відомою метою. Так, 23 серпня Аваков оприлюднив у своєму Facebook такий пост: «Він повинен з'явитися на допит сьогодні…». Знову ж таки, хотілося б запитати в Арсена Борисовича – хто Вас так дезінформує і чи маєте Ви докази цим словам? І чому виклик на слідчі дії виходять не від слідчого Нацполіції, не від процесуального прокурора, а особисто від Міністра, та ще й у «Facebook»?

Далі, якщо Ви дійсно цікавились перебігом цієї справи і діями Ваших підлеглих, то очевидно би знали, що допит Петра Димінського слідчим відбувся у неділю, 20 серпня, про що свідчить відповідний протокол, підписаний в тому числі і підзахисним. Однак про цей факт Ваш «Facebook» чомусь підозріло мовчить…

А тим часом сьогодні Петро Димінський, здійснюючи бізнес-візит до Женеви (так, саме ділову поїздку, а не «втечу», як її без суду і слідства намагаються подати фейсбук-міністри та фейсбук-радники, адже підзахисний має статус свідка і має право на вільне переміщення), пройшов медогляд у доктора медицини, лікаря Дімітроса Самараса.

Вердикт: «Підтверджую, що даний пацієнт перебуває в хорошому фізичному та психологічному стані, і що немає жодних медичних протипоказань, що створювали б будь-які конкретні обмеження, що стосуються його діяльності. Фактично, медична експертиза не виявила жодних слідів переломів, вивихів суглобів, синців, подряпин чи інших тілесних ушкоджень». 

Також необхідно звернути увагу на ще одну важливу обставину. Жодне відео і жодні докази на сьогодні про те, що підзахисний перебував за кермом, громадськості не продемонстровані! Натомість, з метою маніпуляції громадською думкою демонструється відео, де Петро Димінський перебуває за кермом іншого (!) автомобіля тієї ж марки, що підтверджує факт його відсутності в автомобілі, що потрапив у ДТП.

Підсумовуючи, дуже хочеться сподіватися, що попри непереборне бажання очільників МВС перевести цю справу у політичну площину, слуги закону все ж таки згадають про поняття «офіцерської честі», і як мінімум до завершення слідства припинять пересмикувати факти і маніпулювати громадською думкою».

Як інформував «ЩЛ», Антон Геращенко заявив, що слідчі викликали повісткою Димінського вже після того, як він вилетів до Женеви, дізнавшись, що слідство отримало неспростовні докази, що за кермом автомобіля «Mercedes» був точно не 43-річний охоронець, котрий взяв вину за смертельне ДТП на себе, а вчора президент львівських «Карпат» не з’явився на допит, попри це, Генпрокурор наразі не вважає, що смертельну ДТП на Львівщині скоїв Димінський.

dailylviv.com

До теми

13:39 21 жовтня 2020 р.

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Озера вже немає: воду у ньому спустили, ліс поблизу вирубують, ділянку обгородили. Бізнемен і депутат ЛМР Григорій Козловський будує тут «Академію футболу», в якій обіцяє навчати дітей із малозабезпечених родин. Але за цими шляхетними заявами ховається банальна крадіжка Винниківського озера і прилеглих до нього лісових територій.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу