6 земельних ділянок в Брюховичах вартістю 8,5 млн грн повернули державі

17:27 23 березня 2017 р.

  • 0

Про це повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Шевченківський районний суд Львова у 2013 році задовольнив низкупозовів прокурора Шевченківського району Львова в інтересах держави - в особі Кабінету Міністрів України, Державного агентства лісових ресурсів України, Львівської міської ради до фізичних осіб, Брюховицької селищної ради. Було постановлено витребувати у фізичних осіб-відповідачів незаконно придбані земельні ділянки та зобов’язати повернути їх у розпорядження держави.

Ці рішення судів відповідачі оскаржували, однак у 2015 році рішення залишили в силі ухвалами Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

У березні 2017 року 6 рішень суду було виконано через реєстрацію у Єдиному державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності на земельні ділянки за державою в особі Кабінету Міністрів України.

Таким чином, органи прокуратури повернули у державну власність 6 земельних ділянок площею 0,85 га, що розташовані в смт.Брюховичі, загальною вартістю 8,5 млн грн.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:51 27 травня 2020 р.

У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю

Сьогодні, 27 травня, о 14.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Карантин чи обмеження конституційних прав та свобод? У Львові відбувся суд над підприємцем за одиночний пікет на захист конституційного права на працю".

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу