50 тисяч пачок цигарок на добу виготовляв підпільний тютюновий цех

18:20 29 грудня 2021 р.

Фото до новини

Готову продукцію збували на території Львівської, Тернопільської та Закарпатських областей.

Оперативники управлінь стратегічних розслідувань Львівської та Тернопільської областей спільно зі слідчими поліції Львівської області викрили діяльність підпільного цеху з промислового виробництва фальсифікованих тютюнових виробів. Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України,пише Dailylviv.com

Для ведення протиправної діяльності організатори використовували нежитлове приміщення в одному з міст Тернопільської області. Приміщення було обладнано промисловими лініями з виробництва тютюнових виробів, а також дизельним генератором для метою конспірації використання великої кількості електроенергії. Для безперебійного виготовлення фальсифікованих цигарок виробництво забезпечувалося тютюном, поліграфією, фільтрами та марками акцизного податку. Готова продукція збувалася на території Львівської, Тернопільської та Закарпатських областей.

Вчора, 28 грудня, поліцейські провели санкціоновані обшуки та вилучили дві промислові лінії для виробництва цигарок, п’ять мільйонів акцизних марок з ознаками підроблення, понад 40 тисяч пачок готової фальсифікованої тютюнової продукції, 10 тонн тютюну, «чорнові» записи та інше. Вартість вилученого сягає 20 мільйонів гривень. 

На місці виробництва перебували шестеро осіб, троє із них - безпосередньо займалися виготовлення фальсифікованої продукції.

Після проведення усіх необхідних експертиз буде вирішуватися питання щодо повідомлення усім причетним особам підозр у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України.

У Данії накрили потужну підпільну тютюнову фабрику, затримали українців і поляків

На тютюнову мафію в Іспанії і Португалії працювали мешканці Львівщини

Львівська тютюнова фабрика заперечує свою причетність до мукачевських контрабандних схем

Керівник тютюнової фабрики у Винниках Григорій Козловський не доплачуватиме податки

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів