25 паліїв сухої рослинності на Львівщині сплатять «аж» 4420 гривень штрафу

12:08 7 березня 2017 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Пожежники ліквідували 342 займання в екосистемах.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 7 березня: «Від початку пожежонебезпечного періоду на території області за самовільне випалювання сухої рослинності до адміністративної відповідальності притягнуто 25 осіб. На порушників природоохоронного законодавства накладено штрафи загальною сумою 4420 гривень. Загалом станом на сьогодні зафіксовано 342 пожежі в екосистемах, на гасіння яких залучались підрозділи Головного управління ДСНС України у Львівській області.

«Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців області не допускати самовільного випалювання сухої рослинності та її залишків і пам’ятати про шкоду, яка завдається природі внаслідок пожеж. Нагадуємо, що за спалювання сухостою порушники отримають покарання у вигляді штрафу у розмірі від 170 до 340 гривень для фізичних осіб та від 850 до 1190 гривень для посадових. А за порушення, вчинені у межах територій та об’єктів природо-заповідного фонду, штрафи зростають удвічі», – повідомили також сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:30 3 червня 2020 р.

"Дія" на державному кордоні не спрацює

Цифровий паспорт громадян України для перетину державного кордону не чинний. Для цього громадянам України, як і раніше, потрібен звичний закордонний паспорт: біометричний або ж старого зразка із дійсною візою, - Держприкордонслужба.

Рубрика: Закон

15:22 3 червня 2020 р.

У Львові СБУ викрила на хабарі керівника підрозділу ДСНС

У Львові співробітники Служби безпеки України викрили начальника Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС на хабарі за фіктивну перевірку протипожежної документації складів із піротехнікою.

Рубрика: Закон