18-29 квітня львівські патрульні обстежать стан доріг, вулиць і залізничних переїздів

18:32 15 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: zolochiv.net

Власникам вулично-дорожніх мереж будуть надані відповідні вимоги, визначені чіткі строки їх виконання та забезпечено контроль за їх здійсненням.

«З понеділка Сектор безпеки дорожнього руху почне обстежувати стан доріг Львова, Рудного, Брюхович, Винник та доріг державного значення», – повідомили сьогодні, 15 квітня, правоохоронці, які також розповіли подробиці:

«З 18 до 29 квітня Сектор безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Львові проведе огляд автомобільних доріг, вулиць і залізничних переїздів у всіх районах Львова, у населених пунктах Рудне, Брюховичі та Винники, а також відрізки доріг державного значення на території Львівщини. До складу комісій також увійдуть розпорядники доріг.

Власникам вулично-дорожніх мереж будуть надані відповідні вимоги, визначені чіткі строки їх виконання та забезпечено контроль за їх здійсненням. Наразі, чітко налагоджена співпраця з Укрзалізницею, яка зацікавлена у безпеці, зокрема, на залізничних переїздах.  Якщо під час обстеження будуть виявлені грубі порушення, на розпорядників виноситимуть постанову за порушення вимог утримання дорожнього покриття (частина 1 статті 140 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Штраф – 272 гривень.

У разі не виконання вимог – протокол за статтею 188-28 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання законних вимог посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції щодо усунення поршень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху). Покарання визначатиме суд. 

Враховуватимуть стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань, колійності та ін.), узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення тощо».

Про це повідомили сьогодні, 15 квітня, на сторінці Патрульної поліції Львова в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів