У школах Львова провели перший урок на тему незламності (відео)

14:15 1 вересня 2023 р.

Фото до новини

Вчителі розповідали школярам про те, як слід поводитися з військовими та людьми, які втратили кінцівки, як реагувати на захисників з інвалідністю, взаємодіяти з ними та чого робити не варто.

Про це інформує пресслужба ЛМР,  пише Dailylviv.com.

На особливий урок до четвертокласників школи №99 завітав солдат 47-ї окремої механізованої бригади Михайло Бакалюк (позивний «Депутат»), який втратив ліву ногу на війні і зараз проходить лікування та протезування в центрі реабілітації НЕЗЛАМНІ.

Під час уроку Михайло допомагав учням створювати плакат, відповідав на запитання, розповідав про себе та багато обіймався з дітьми.

«Я без однієї ноги, бо під час служби наступив на міну. Але незважаючи на це, я теж можу ходити, стрибати, танцювати і навіть скакати на скакалці, як і ви. Скоро у мене буде сталева нога, протез і буду пересуватись на двох кінцівках, як і всі ви.

Сьогодні зі мною на урок прийшов мій син Семен. Зараз він мені дуже допомагає і змушує мене займатись фізкультурою, щоб я не лінувався. Саме він допомагає мені робити перші кроки на протезі. Це дуже символічно, що колись я вчив його ходити, а тепер він вчить мене.

Мені дуже приємно, що ви виховуєтесь патріотично, знаєте, де ми живемо і за що боремось. Хочу, що ви завжди пам’ятали, що ми боремось за наше з вами спільне майбутнє. Ми хочемо, щоб ви жили у вільній країні і були вільними людьми. Ми всі з вами незламні, бо українців неможливо зламати», – розповів дітям Михайло.

На уроці діти створили плакат з побажаннями для військових, які зараз лікуються у Львові, і передали його Михайлу Бакалюку. Військовий пообіцяв повісити його у центрі НЕЗЛАМНІ, щоб усі, хто там лікується, надихались дитячою підтримкою.

«Ми мали з дітками Перший незламний урок. Розмова з паном Михайлом, який сьогодні прийшов до нас в гості, була такою легкою, невимушеною і позитивною, що діти дуже багато усміхались, були розкутими та допитливими.

Такі уроки дуже потрібні, щоб школярі краще розуміли ситуацію в нашій країні. Думаю, що після такого спілкування з військовими наші четвертокласники будуть ще більше пишатись своєю державою, тим, що вони – українці», – поділилась враженнями Юлія Сторожук, вчителька початкових класів у школі №99.

Після уроку військовослужбовця довго не відпускали діти — продовжували розпитуватись, обіймати та дякувати захиснику.  

«Діти запросили мене приєднатись до них на уроці фізкультури, коли я вже буду мати протез. Мені дуже сподобалось спілкування з ними, тож я б із задоволенням прийшов би ще раз. Дуже приємно отримувати стільки гарних дитячих емоцій», – сказав військовий. 

Вчаться літати на дронах: у львівській школі запровадили новий предмет

У Львові особи без статусу інвалідності можуть безплатно отримати засоби для пересування та самообслуговування

Шістьом військовим у госпіталі Львова польський хірург повернув слух

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів