Поляки змусили Гітлера розпочати Другу світову війну - новий фейк Путіна

12:33 9 лютого 2024 р.

Фото до новини

Російський диктатор Владімір Путін звинуватив поляків у нападі нацистської Німеччини на Польщу в 1939 році.

За його словами, Варшава "змусила" Адольфа Гітлера на себе напасти, оскільки "загралася" і виявилася "занадто незговірливою".

Диктатора цитує РБК-Україна з посиланням на інтерв'ю Путіна американському "тележурналісту" Такеру Карлсону, пише DailyLviv.com.

"Усе-таки змусили! Поляки змусили, вони загралися і все-таки змусили Гітлера почати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. І Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі", - заявив він.

Водночас він заявив, що Польща співпрацювала з Гітлером — і німець "пропонував із Польщею укласти мир, договір про дружбу і союзництво", але вимагав, щоб Польща віддала назад Німеччині Данцизький коридор, який пов'язував основну частину Німеччини з Кенігсбергом і Східною Пруссією.

"Після Першої світової війни ця частина території була віддана Польщі і замість Данцига з'явилося місто Гданськ. Гітлер просив їх віддати мирно - поляки відмовилися. Але все ж таки співпрацювали з Гітлером і разом зайнялися розділом Чехословаччини", - заявив диктатор.

Нагадаємо, польський режисер Патрик Вега зняв художній фільм "Путін", у якому розповів про насилля в дитинстві Владіміра Путіна та уявив його смерть.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів