Перед пам’ятником Тарасові Шевченку у Львові роздаватимуть із 15.00 свічки й пшеничні колоски

10:30 22 листопада 2014 р.


Фото: lvivexpres.com

Як повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 22 листопада, громадська організація «Молодь за зміни» проведе акцію, приурочену до дня вшанування жертв Голодомору.

У прес-службі міської ради повідомили «Щоденному Львову», що, сьогодні, 22 листопада, громадська організація «Молодь за зміни» проведе акцію, приурочену до дня вшанування жертв Голодомору. У повідомленні також конкретизують:

«22 листопада з 15.00 години у м. Львові на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку будуть роздавати пам’ятні листівки, свічки та пшеничні колоски. У листівках міститиметься коротка інформація про Голодомор 1932-1933 років, а пшеничні колоски символізуватимуть закон про «Колоски» від 7 серпня 1932 року.

Одночасно акція пройде в м. Слов’янськ, куди також попередньо були передані пшеничні колоски зі Львова. Організатор заходу – молодіжна громадська організація «Молодь за зміни».

Також молодь закликають приєднатись до загальнонаціональної акції «Запали свічку жертвам пам’яті Голодомору», що відбудеться 22 листопада о 16:01 на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку. Координатор акції – Роман Грибовський (067-608-02-50, 093-866-71-24)».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу