На футболці - ім’я воїна: серія забігів у Львові до Дня пам’яті захисників України

14:01 28 серпня 2021 р.

Фото до новини

Понад 200 учасників взяли участь у серії забігів під назвою «Шаную воїнів, біжу за Героїв України», що пройшов сьогодні у Стрийському парку у Львові.

Координаторами заходу стали обласний центр «Спорт для всіх» та управління молоді та спорту Львівської ОДА. Забіг приурочений до Дня пам’яті захисників України, 29 серпня. Це – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка. Цього року забіг провели у Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Калуші, Фастові, Українці, Кропивницькому, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Старобільську, Миколаєві, Одесі, Харкові, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.

Про це повідомила пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

«Сім років тому останні дні серпня були надзвичайно сумними й важкими для нас. З ворожого оточення під Іловайськом не змогли вийти живими 368 українських воїнів. Думаю, кожен з цих мужніх захисників мав ще багато планів на життя. Жоден з них, напевно, не хотів помирати так рано. Але, йдучи на війну, багато хто був готовий покласти своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої країни. Але найважливіше, що все це було не дарма. Що сьогодні ми тут маємо можливість розпочинати наш захід, співаючи український гімн. Що нещодавно ми мали змогу святкувати 30 річницю відновлення нашої Незалежності. Що наші діти мають змогу зростати в державі, для якої свобода, повага до людської гідності є найвищими цінностями. Сьогодні проводимо забіг, аби поіменно згадали кожного, хто пожертвував найціннішим заради України», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Учасники могли позмагатися у звичайному бігу (дистанції 5 і 1 км, для дітей – 100 і 300 м) та у скандинавській ходьбі (5 км). Кожен учасник мав на футболці прикріплене ім’я воїна, у пам’ять про якого взяв участь у марафоні. У забігах взяли участь і діти, і дорослі. Усі отримали пам'ятні медалі. Участь у забігу взяли більше 30 дітей.

Забіг у вишиванках до Дня Незалежності: як курсуватиме транспорт

У Львові вшанують пробігом-естафетою січовиків

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів