Львів’яни масштабно відзначатимуть Свято Героїв

09:45 27 травня 2018 р.

  • 0
  • 1176


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У неділю, 27 травня, на Львівщині відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Свята Героїв».

Про це повідомили в п’ятницю, 25 травня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Розпочнуться урочистості із покладання квітів до пам’ятника головному командирові УПА генерал-хорунжому Романові Шухевичу у Білогорщі. Звідси стартуватиме естафета за участі студентів Львівського державного університету фізичної культури».

«Опісля відбудеться покладання квітів до могил героїв на Личаківському кладовищі, зокрема на полі почесних поховань №67 і №76 та чин екуменічної панахиди. Найбільшим дійством, що неодмінно запам’ятається кожному з учасників, стане урочиста хода, яка стартуватиме від площі біля пам'ятника Степанові Бандері, де відбудеться формування святкової колони», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Хода пройде центральними вулицями міста до площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, де всі учасники святкового дійства спільно з музичними оркестрами області виконають Національний Гімн України. Також сформують Тризуб», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Завершить заходи з нагоди Свята Героїв громадське віче. Львівська обласна державна адміністрація запрошує всіх охочих долучитися до свята та вшанувати велич і звитягу українських героїв та одягнути національний одяг», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

12:45 13 серпня 2018 р.

30 інформаційних таблиць відкриють до 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині

В облдержадміністрації запевнили: «З нагоди 100-річчя утворення ЗУНР на Львівщині відкриють 30 інформаційних таблиць у населених пунктах, де було проголошено українську владу на Львівщині в листопаді 1918 року».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 351

14:15 6 серпня 2018 р.

На Львівщині облаштовують меморіали воїнам УГА

В облдержадміністрації запевнили: «На Стрийщині та Радехівщині завершують благоустрій меморіалів воїнів УГА, які проводять в межах підготовки до відзначення сторіччя ЗУНР на Львівщині».

Рубрика: Історія

  • 0
  • 411