Ігор Макаревич, Олександр Щетінін. 7 січня Львів попрощається зі захисниками
16:25 6 січня 2025 р.
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
У вівторок, 7 січня, Львів попрощається з військовослужбовцями Ігорем Макаревичем та Олександром Щетініним, які боронили Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.
Чин похорону воїнів розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Опісля, орієнтовно об 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.
Ігоря Макаревича поховають на Личаківському кладовищі, Олександра Щетініна – на Голосківському кладовищі.
Біографічні довідки захисників
Ігор Макаревич (23.03.1973-28.01.2024). Львів’янин.
У 1989 році закінчив середній загальноосвітній школі № 54 міста Львова. Здобув освіту у професійно-технічному училищі №31 (сьогодні – заклад професійної (професійно-технічної) освіти «Львівський професійний коледж індустрії краси та моди»). Впродовж 1991-1993 років проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України.
Упродовж свого життя змінив кілька місць праці. У вільний час захоплювався футболом і настільним тенісом, обожнював проводити час із сім’єю.
З початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських загарбників. Виконував бойові завдання на Харківщині та Донеччині у лавах 60-ї окремої механізованої Інгулецької бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.
В Ігоря Макаревича залишилися батько, двоє братів, племінники та хрещена донька.
Олександр Щетінін (23.11.1982-29.12.2024). Львів’янин.
Навчався у Ліцеї № 51 імені Івана Франка Львівської міської ради. Здобув освіту у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу.
Впродовж свого життя змінив низку місць праці. Захоплювався автомобілями.
Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист держави від російських загарбників до складу 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка оперативного командування «Південь» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Харківщині.
У Олександра Щетініна залишилися батьки і брат.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook