Андрій Попик і Любомир Хемій. Завтра Львів з почестями прощатиметься з Героями

20:34 19 червня 2024 р.

Фото до новини

Чин похорону захисників розпочнеться 20 червня об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У четвер, 20 червня, Львів попрощається з двома військовослужбовцями. Андрій Попик та Любомир Хемій захищали Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Чин похорону захисників розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Воїнів Андрія Попика та Любомира Хемія поховають на Личаківському кладовищі. 

Біографічна довідка захисників

 

Завантажити фото

Андрій Попик (25.01.1984-14.06.2024). Уродженець села Дев’ятники Львівської області.

 

Навчався у середній загальноосвітній школі №22 ім. Василя Стефаника міста Львова. Згодом вступив до вищого професійного училища №36 міста Львова (сьогодні – Львівський фаховий коледж харчових технологій та бізнесу НУХТ), де здобув освіту техніка-технолога за спеціальністю «Виробництво молочних продуктів». Далі продовжив навчання у Національному університеті харчових технологій за напрямом підготовки «Харчова технологія та інженерія», отримав кваліфікацію бакалавра з харчової технології та інженерії.

Працював за спеціальністю у приватному акціонерному товаристві «Львівський міський молочний завод» та у ПрАТ «Концерн Хлібпром». Впродовж 2013-2022 років працював у Польщі. У той самий час розпочав навчання на асистента лікаря-стоматолога.

Любив подорожувати, мав глибокі знання з історії України. За словами родини, «завжди приходив на допомогу друзям і близьким».

Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся в Україну та, попри звільнення з військової служби, став на захист Батьківщини. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади Південного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України («Кара-Даг»). Проходив військову службу на посаді командира 2-го відділення розвідувальних безпілотних комплексів взводу безпілотних комплексів спеціального призначення. Боронив державу на території Запорізької області.

У Андрія Попика залишилися мама і сестра.

 

Завантажити фото

Любомир Хемій (29.09.1986-17.06.2024). Львівʼянин.

 

Навчався у ліцеї №21 Львівської міської ради та у навчально-виховному комплексі «Інженерно-економічна школа — Львівський економічний ліцей». Здобув ступінь магістра у колишньому Університеті банківської справи.

Після завершення навчання працював у торговельній сфері у місті Львові. У вільний час займався брейк-дансом.

У 2015 році добровольцем став на захист держави та виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції. З початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав ЗСУ. Проходив військову службу у складі військової частини А4152 Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Любомира Хемія залишилися мама й син.Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів