Злітно-посадкової смуги на Топольній у Львові не буде

13:36 20 травня 2021 р.

На пленарному засіданні Львівської міської ради 47 депутатів затвердили внесення змін до розподілу коштів бюджету розвитку бюджету Львівської міської територіальної громади на 2021 рік, із правками комісії фінансів та планування бюджету.

Про це інформує портал депутатів ЛМР, пише Dailylviv.

Директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич повідомила, що на розгляд сесії Львівської міської ради внесено технічні зміни у бюджеті розвитку. Частина технічних змін торкається перекидок в освітній галузі. Також йдеться про те, що оскільки, як відомо, скасований тендер на придбання автобусів, то пропонується кошти з бюджету розвитку, які планували скерувати на сплату ПДВ на придбання автобусів, скерувати на інші видатки.

Відтак, частину з цих коштів буде скеровано на обслуговування кредитних коштів. Найбільшу дискусію викликало питання виділення іншої частини коштів, а саме 2,5 млн грн, для ЛШМД. Це зокрема, по 500 тис грн на капітальний ремонт відділення гінекології, урологічного відділення, відділення трансплантології, на капітальний ремонт території для паркування і на будівництво злітно-посадкового майданчика. Голова комісії фінансів та планування бюджету Наталія Шелестак повідомила, що комісія не підтримала виділення коштів для ЛШМД, зокрема, на будівництво злітно-посадкової смуги.

Голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту Львівської міської ради Валерій Веремчук зазначив, що профільна комісія підтримала виділення коштів для ЛШМД.

«Ми всі говоримо про те, що треба розвивати медицину. Але без грошей це робити неможливо», - зауважив Валерій Веремчук.

Депутат Львівської міської ради Гнат Герич зауважив, що проєкт із використанням гвинтокрилів для доставляння хворих із відділених районів,  є успішним.

«За час дії експерименту госпіталізовано 3-4 пацієнти з віддалених районів Львівщини. Транспортування хворих ми не оплачуємо з міського бюджету. А використання авіації дає можливість рятувати життя людей, це по-перше і найголовніше. По-друге, ми отримуємо кошти з державного бюджету», - каже Гнат Герич.

Депутат Львівської міської ради, голова фракції «Європейська Солідарність» Петро Адамик наголосив на тому, що перед тим, як виділяти кошти на будівництво вертолітного майданчика, ми повинні насамперед проаналізувати, скільки коштував цей проєкт, адже у Київській області визнали цей експеримент невдалим.

«Не може місто тягнути обов’язки держави. Ми можемо підставити плече, а не просто залізти в борги», - зауважив Петро Адамик.

У результаті обговорення депутати проголосували за зміни до бюджету розвитку, за винятком тієї частини, яка стосувалася ЛШМД.

Запрацював медичний гвинтокрил: пацієнтку з інсультом з гірського району доставили у Львів

Гелікоптер доставив у лікарню швидкої допомоги Львова 34-річного жителя Турки

Другого пацієнта доправили до лікарні швидкої допомоги гелікоптером (відео)

Медичний гелікоптер евакуював третю пацієнтку до лікарні швидкої меддопомоги у Львові

dailylviv.com

До теми

09:31 16 червня 2021 р.

Реставрацію огорожі Палацу Потоцьких міськрада доручила підряднику зі списку недобросовісних

Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради віддасть 2,7 млн грн підприємству об’єднання громадян «Центр комплекс» за ремонтно-реставраційні роботи огорожі з брамою та офіцинами Палацу Потоцьких у Львові

Рубрика: Економіка

22:20 15 червня 2021 р.

Дорогу Забужжя – Руда-Сілецька відремонтують некапітально

Сьогодні за дорученням голови Львівської ОДА Максима Козицького директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОДА Орест Шуліковський зустрівся з депутатським корпусом та мешканцями Кам’янка - Бузької міської громади щодо ремонту дороги Забужжя – Руда -Сілецька.

Рубрика: Економіка

18:23 15 червня 2021 р.

7 сімей отримали позики на житло за рахунок обласного бюджету

За останніх два місяці вже 7 сімей отримали позики за рахунок коштів обласного бюджету через Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на суму 808 тис. гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу